KingHoff Grilovací Pánev 24 cm Quick Snap KH-1510, granit, indukce Zobrazit větší fotku

KingHoff Grilovací Pánev 28 cm Quick Snap KH-1511, granit, indukce

KH-1511

Nové

Pánev tlakově litý hliník, 3vrstvý nepřilnavý mramorový povrch pro vaření s minimem tuku, odnímatelná rukojeť, rozměry 24 x 24 cm, výška 4.5cm, vhodné do trouby do 220°C, vhodné na všechny druhy sporáků včetně indukce, vhodné do myčky na nádobí

More details

630 Kč

Grilovací pánev KQuick Snap Line 3vrstvým mramorovým nepřilnavým povrchem využijí domácí a profesionální kuchaři. Pánev je vyrobena z tlakově litého hliníku, který je vysoce odolný i vůči vyšším teplotám, a tak můžete v pánvi připravit také pečené pokrmy. Nové turbo indukční dno efektivně a rovnoměrně rozvádí teplo s nižší spotřebou energie. 

Hlavní přednosti

  • Grilovací pánev z tlakově litého hliníku 
  • 3vrstvý mramorový nepřilnavý povrch
  • Turbo indukční dno šetří 35 % energie
  • Odnímatelná rukojeť 
  • Neobsahuje PFOA, olovo a kadmim, ECO FRIENDLY
  • Vhodné pro všechny do trouby do 220 °C a do myčky

Zdravé vaření 

Dnes vzrůstá trend zdravého vaření a stravování, buďte i vy trendy. Při vaření v grilovací pánvi potřebujete minimální množství oleje, tím docílíte zdravějších pokrmů. Díky drážkám na pánvi zůstává jídlo chutnější a vzniklé proužky na mase dodají pocit, že jste grilovali venku. Podstatné je také to, že pánev neobsahuje zdravotně škodlivé látky a je ECO FRIENDLY. I to jsou důvody, proč vám bude lépe chutnat uvařený oběd nebo večeře. Zbývající olej nebo šťávu můžete pohodlně vylít bočními tvarovanými prohlubněmi. Všechny materiály jsou vhodné pro mytí myčce a vy se nemusíte obávat poničení pánve. Pro praktičtější uskladnění můžete snadno odejmout rukojeť a lépe tak využít prostor pro nádobí.

Specifikace:

Rozměry:

Size : 28 x 28 x 4,5 cm

Materiál:
tlakově litý hliník

Barva rukojeti:
černočervená

Prohlédnuté produkty